Klacht: Blijven geld afschrijven ondanks beëindiging contract

Quibus69 op 29 januari 2013 over XMSNET in de categorie Websites - Building en Hosting

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 5 februari 2013
Reactie van het bedrijf:

Beste meneer Bakker, Wij hebben vanmorgen contact gehad via e-mail. De opzegging liep niet correct door. Dit wordt hersteld. hierna worden de te veel betaalde abonnementskosten gecrediteerd.onze excuses voor het ongemak. Met vriendelijke groet, Sophie XMS Webcare

Bedrijf XMSNET
Status Opgelost
Datum 29 januari 2013

Een klant van XMSNET heeft in december 2012 telefonisch zijn contract beëindigd, waarna hij een bevestiging ontving met een einddatum van 11-01-2013. Ondanks deze bevestiging ontving hij echter twee facturen voor de maanden januari en februari, wat resulteerde in een te veel betaalde periode van anderhalve maand. De klant ervaart daarnaast problemen met de bereikbaarheid van de klantenservice, zowel telefonisch als per e-mail.

Mijn Klacht:

Door ontevredenheid over de manier waarop XMS met haar klanten omgaat heb ik december 2012 telefonisch contact met XMS opgenomen met de vraag mijn contract te beëindigen. Mede door de hulp van het webcare team leek dit goed te verlopen en ik kreeg dan ook brief thuis met een einddatum van 11-01-2013. Precies volgens afspraak.
Ook staat in die brief dat ik een eindafrekening zou krijgen waarin eventueel teveel betaald abonnementsgeld verrekend zou worden. Die eindafrekening heb ik nog niet gehad, wel twee facturen over de volledige maanden januari en februari. Ik heb nu dus in het totaal in ieder geval anderhalve maand teveel betaald.

Telefonisch zijn ze zeer slecht (lees: niet) bereikbaar. Op mail wordt pas na weken gereageerd met een standaard bericht. Ook niet echt een optie dus.

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag binnen korte termijn (niet meer dan enkele werkdagen) een eindafrekening willen zien.
Het teveel betaalde geld wil ik binnen datzelfde termijn teruggestort hebben op mijn rekening.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door XMSNET in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat XMSNET een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van XMSNET beoordeeld.

XMSNET

Heeft op 05 februari 2013 om 13:46 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste meneer Bakker,

Wij hebben vanmorgen contact gehad via e-mail. De opzegging liep niet correct door. Dit wordt hersteld. hierna worden de te veel betaalde abonnementskosten gecrediteerd.onze excuses voor het ongemak.

Met vriendelijke groet,
Sophie
XMS Webcare

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM