Klacht: Het niet terug bellen en het niet bezorgen van de artikelen

Freddy1960 op 16 augustus 2016 over Welzorg in de categorie Beauty & Wellness

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Welzorg has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Welzorg
Categorie Beauty & Wellness
Status Open
Datum 16 augustus 2016

Na het plaatsen van een bestelling voor een nieuw zitkussen voor de rolstoel, heeft de klager herhaaldelijk contact opgenomen met Welzorg. Ondanks toezeggingen dat het kussen de volgende dag geleverd zou worden, is dit niet gebeurd en heeft de klager geen terugkoppeling ontvangen, wat leidt tot frustratie over de behandeling van gehandicapten door het bedrijf.

Mijn Klacht:

Heb 8 weken geleden eeen nieuw zitkussen voor mijn rolstoel besteld na zelf meerdere malen gebeld te hebben werd mij gezeg het kussen word morgen bij u geleverd maar niet gedaan ook niet ff gebeld word er doodziek van hoe welzorg met gehandicapten omgaat

Gewenste Oplossing:

Dat ze netjes terug bellen en hun afspraken nakomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Welzorg

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Welzorg over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Welzorg nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM