Klacht: Geen herinnering ontvangen of brief per post

mijnconsumentenklacht op 12 oktober 2020 over Waternet in de categorie Waterschappen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Waternet
Categorie Waterschappen
Status Open
Datum 12 oktober 2020

Een klant van Waternet heeft geen herinnering ontvangen voor de waterschapsbelasting en kreeg plotseling een brief met aanmanings- en dwangbevelkosten. De klant ervaart ook problemen met het inloggen op de Waternet-website, wat het moeilijk maakt om de aanslag te betalen. Daarnaast heeft de klant een klacht ingediend bij Waternet over deze situatie.

Mijn Klacht:

Heb in mijn berichtenbox van mijn belastingdienst wel een bericht gehad over mijn wachterschapsbelasting, echter nooit een herinnering. Ontvang nu een brief thuis met aanmaningskosten en dwangbevelkosten zonder eerder een herinnering te hebben gehad. Tevens is mijn waternet iedere keer niet bereikbaar om in te loggen. Hoe kun je een aanslag betalen zonder hier toegang toe te hebben? Heb hiervoor nu ook een klacht ingediend bij waternet.

Gewenste Oplossing:

Dwangbevelkosten in mindering brengen.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM