Klacht: Volkskrant stuurt te weinig kranten en noteert opzegging niet, klant is de dupe

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Volkskrant
Status Open
Datum 12 juni 2019

Een klant van de Volkskrant heeft geklaagd dat een telefonische opzegging van zijn abonnement niet is geregistreerd door een medewerker, waardoor hij verplicht blijft om te betalen. Daarnaast worden de beloofde 14 extra kranten niet vermeld in de bevestigingsmail, wat leidt tot onvrede over de bezorgservice.

Mijn Klacht:

een telefonische opzegging is niet genoteerd door Volkskrant medewerker, abonnement moet gewoon doorbetaald. De toegezegde 14 extra kranten worden niet vermeld in de bevestigingsmail (vanwege slechte bezorging AD, zelfde persgroep)

Gewenste Oplossing:

als het abonnement op de juiste datum zou zijn beeindigd, en het correcte aantal kranten zou zijn bezorgd.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM