Klacht: Steeds een andere krant dan De Volkskrant

noukiezzz op 21 september 2021 over Volkskrant in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Volkskrant
Status Open
Datum 21 september 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Het is nu al maanden gaande dat ik de verkeerde krant krijg bezorgd of dat deel er niet bij zit, zoals het magazine op zaterdag. Dit begint ondertussen erg vervelend te worden. Zaterdag 18 september weer het magazine er niet bij, maandag 20 september Brabants Dagblad ipv De Volkskrant en vandaag De Telegraaf ipv De Volkskrant. Heb al vele malen bezorgklacht doorgegeven, maar er wordt duidelijk niks mee gedaan en het gaat van kwaad naar erger. Ben nu op het punt beland dat ik nog maar één optie zie als het niet gaat verbeteren en dat is opzeggen. Krijg nu de krant vaker niet dan wel, maar betaal er wel voor en moet er constant achteraan. Erg jammer dat er niks wordt gedaan met de bezorgklachten.

Gewenste Oplossing:

Dat de Volkskrant wordt bezorgd en op zaterdag compleet. Blijkbaar is er in Dongen een bezorger die er een puinzooi van maakt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Volkskrant

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Volkskrant nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door noukiezzz
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM