Klacht: proef abonnement

javadu op 13 juli 2015 over Volkskrant in de categorie Kranten - Landelijk

Volkskrant klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Volkskrant
Status Open
Datum 13 juli 2015

Een klant heeft een proefabonnement op de Volkskrant afgesloten, maar heeft slechts één keer de krant ontvangen sinds de start op 9 juli. Ondanks het inspreken van bezorgklachten is de klant ontevreden over de bezorgservice en twijfelt aan een toekomstig abonnement.

Mijn Klacht:

sinds vorige week donderdag 9 juli hen ik een proefabonnement. Alleen donderdag de krant ontvangen, de overige dagen NIET. Reeds 3 dagen de bezorgklachtenlijn ingesproken.
U zult begrijpen dat ik niet laaiend enthousiast ben over uw bezorgservice. Er zal heel wat moeten gebeuren om mij weer in een positieve modus voor een abonnement te krijgen !!

Gewenste Oplossing:

Gewoon de krant dagelijks in papieren vorm ontvangen !!

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM