Klacht: Klacht over Topics

RachelSimone op 20 augustus 2022 over Volkskrant in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Volkskrant
Status Open
Datum 20 augustus 2022

Een gebruiker ervaart problemen met het inloggen op de Topics-website van DPG Media, waardoor hij geen toegang heeft tot de artikelen die in de dagelijkse e-mail worden aangeboden. Ondanks herhaaldelijke pogingen blijft de melding verschijnen dat de servers niet werken.

Mijn Klacht:

Ik krijg dagelijks een mail met de titels van interessantste artikelen van DPG media, maar ik kan deze niet openen. Ik kan niet inloggen op de Topics- website, en krijg al dagen de melding “ Oeps, onze servers werken niet, probeer het later opnieuw.”

Gewenste Oplossing:

Ik wil kunnen inloggen op de Topics pagina

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Volkskrant

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Volkskrant nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door RachelSimone
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM