Klacht: Incassodatum en bezorging

C.A.A. Hofman op 20 augustus 2022 over Volkskrant in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Volkskrant
Status Open
Datum 20 augustus 2022

Een abonnee van de Volkskrant ervaart herhaaldelijk problemen met de tijdige bezorging van de krant, wat heeft geleid tot het kopen van losse exemplaren. Daarnaast heeft de abonnee geconstateerd dat de incassodatum in plaats van te verschuiven, in de afgelopen 20 maanden met 14 dagen is vervroegd, en stelt voor om een maand niet te betalen om de incassodatum weer op de eerste van de maand te krijgen. Indien er geen positieve reactie komt op dit voorstel, overweegt de abonnee om de overeenkomst op te zeggen.

Mijn Klacht:

De krant is bijna nooit meer op tijd, waardoor ik deze week 3x een krant heb gekocht in de losse verkoop. Ook vandaag was de krant veel te laat en is pas om 10.30 bezorgd. M.a.w , u komt de overeenkomst niet na.
2e klacht : Na een vorig telefonisch contact met de Volkskrant heeft een medewerkster verteld dat bij een klacht de incassodatum met 1 dag naar achter verschuift. Ik heb echter geconstateerd dat in 20 maanden tijd de incassodatum 14 dagen is vervroegd. In januari 2021 was de incassodatum de 1e van de maand. Deze maand is het bedrag op de 18e geind. Mijn voorstel is om 1 maand geen krant te betalen daarna gaat de incassodatum gaat weer terug naar de 1e van de maand. Indien ik komende week geen positieve reactie op mijn voorstel van u ontvangt kunt u dit schrijven als een opzegging beschouwen en zal ik de laatste incasso storneren. U kunt natuurlijk dit bedrag via een gerechtelijke procedure proberen te inne.
Afz. Een trouwe Volkskrant lezer die al zeer zeer lang de krant leest
C.Hofman
Netarisappel 12
9076LB ST. Annaparochie
Tel. 06.18301178
E-mail: [email protected]

Gewenste Oplossing:

Mijn voorstel is om 1 maand geen krant te betalen daarna gaat de incassodatum weer terug naar de 1e van de maand. Indien ik komende week geen positieve reactie op mijn voorstel van u ontvangt kunt u dit schrijven als een opzegging beschouwen en zal ik de laatste incasso storneren. U kunt natuurlijk dit bedrag via een gerechtelijke procedure proberen te innen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Volkskrant

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Volkskrant nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door C.A.A. Hofman
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM