Klacht: Geen weekend krant ontvangen

Patty Heutinck op 13 november 2021 over Volkskrant in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf Volkskrant
Status Open
Datum 13 november 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Vanochtend 9.00 uur geen weekendkrant van de Volkskrant ontvangen.
Dit jaar ontvangen ik de andere weekenden op vrijdagavond het weekend magazine en zaterdagmiddag de Volkskrant.
Dit is de derde keer dat ik dit jaar een klacht over indien. Er zijn tot op heden geen verbeteringen.

Patty Heutinck
Vogelweg 6A
6862 GH Oosterbeek.

Gewenste Oplossing:

Als ik dit jaar mijn geld terug ontvangen van de Volkskrant.

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Volkskrant

Reactie van de melder van de klacht Patty Heutinck

4 jaren geleden - Vandaag zondag heb ik nog steeds geen Volkskrant ontvangen. Als er onvoldoende bezorgers zijn voor de Volkskrant, dan zou de Volkskrant dit aan de afnemer moeten melden. Twee keer eerder is er afgelopen half jaar door een medewerker van de Volkskrant beterschap beloofd. Volkskrant maakt niets waar. Ben erg teleurgesteld. Vriendelijke groet, Patty Heutinck.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Volkskrant nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Patty Heutinck
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM