Klacht: geen bezorging

paul hermelink op 03 mei 2017 over Volkskrant in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Volkskrant
Status Open
Datum 3 mei 2017

Op de Akerkstraat 22 in Groningen ontvangen de abonnees Mevr. Vergeer en Dhr. Hermelink sinds enkele dagen slechts één krant in plaats van de twee waarvoor zij hebben betaald. Dit heeft geleid tot een klacht over de bezorging door de Volkskrant.

Mijn Klacht:

sinds enkele dagen wordt op de akerkstraat 22 te groningen maar 1 krant bezorgd terwijl er 2 abbonnees zijn, te weten Mevr. Vergeer en Dhr Hermelink

Gewenste Oplossing:

bij 2 kranten

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Volkskrant

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Volkskrant nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM