Klacht: Geluidsoverlast, 5 jaar lang. Volkshuisvesting doet niets.

AvHA op 21 augustus 2019 over Volkshuisvesting Arnhem in de categorie Verhuur

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Verhuur
Status Open
Datum 21 augustus 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Geluidsoverlast, 5 jaar lang. Volkshuisvesting heeft niets gedaan om het op te lossen. Ze plaatsen hele gezinnen in 1 kamer appartmenten, wat niet de bedoeling is. Vrijwel elke dag stampen, schoppen tegen muren vloer, en dat moet stoppen. De muziekoverlast is gestopt, maar het stampen, slaan met deuren, moet nu ook stoppen. Ben al 1500 euro kwijt aan verhuiskosten en 800 euro aan maatregelen om geluidsoverlast te verzachten. Geen enkele compensatie gekregen, terwijl dit zou moeten.

Gewenste Oplossing:

Overlastgever een ultimatum geven en direct actie ondernemen bij herhaling. We leven in een dichtbevolkt land waar we rekening met elkaar moeten houden. Meer naar de bewoners toe gaan in plaats van achter de PC telefoontjes te plegen. Want dat lost niks op.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Volkshuisvesting Arnhem

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Volkshuisvesting Arnhem nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM