Klacht: geen pakje geleverd wel betaald

midbouw op 21 september 2012 over Voetbalwarenhuis.com in de categorie Internetshops - Sport

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
āœ… Klacht opgelost op 25 september 2012
Reactie van het bedrijf:

moet ook binne zijn tussen nu en woensdag

Status Opgelost
Datum 21 september 2012

Een klant heeft op 15 augustus 2012 een bestelling geplaatst en betaald bij Voetbalwarenhuis.com, maar ontving het pakket niet. Na herhaaldelijk contact over vertragingen en problemen met de verzending, kreeg de klant geen reactie meer op e-mails en was telefonisch contact niet mogelijk. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

pak 15-08-2012 besteld en betaald op 29-08-2012 mail gereed voor verzending duurt 5 tot 9 werkdagen half september contact gehad waren problemen met het uitenue zou goedkomen vanaf heden geen telefonisch contact meer mogenlijk en ook geen antwoord op mail

Gewenste Oplossing:

zsm pakje of geld terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Voetbalwarenhuis.com in behandeling genomen

Bericht van

13 jaren geleden - hallo de teneus van ajax uit zijn onderweg bij de meeste klanten zijn ze binen tussen morgen en woensdag groet team voetbalwarenhuis

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Voetbalwarenhuis.com een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Voetbalwarenhuis.com

Heeft op 25 september 2012 om 19:36 geantwoord

Geboden Oplossing:

moet ook binne zijn tussen nu en woensdag

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM