Klacht: niet leveren van trainingspak

DRosenb. op 26 februari 2021 over Voetbalstrike.nl in de categorie Internetshops - Kleding, Internetshops - Sport

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 26 februari 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb 4 weken geleden een trainingspak besteld en betaald. Levertijd maximaal 14 dagen, 4 weken later nog steeds geen trainingspak. het bedrijf is op geen mogelijkheid te bereiken.

Gewenste Oplossing:

Als het trainingspak geleverd wordt, of het geld terug gestort wordt ben ik tevreden. in ieder geval het fatsoen te hebben om bereikbaar te zijn voor je klanten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Voetbalstrike.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Voetbalstrike.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door DRosenb.
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten