Klacht: Trainingspak besteld, niet ontvangen.

Jessey11 op 01 maart 2021 over Voetbalstrike.nl in de categorie Internetshops - Kleding, Internetshops - Sport

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Status Open
Datum 1 maart 2021

Een klant heeft twee weken geleden 100 euro betaald voor een trainingspak, maar heeft dit nog niet ontvangen. Bij het opnieuw bezoeken van de website bleek deze niet toegankelijk, en de klant ontving onduidelijke reacties op zijn e-mail.

Mijn Klacht:

2 weken geleden 100€ betaald voor een trainingspak. Ik wou nog een pak, dus ging terug naar de site. Die was toe. gelijk weg. Ik heb toen gelijk de hotmail van ze bericht. Die stuurde rare reacties terug zonder antwoord.

Gewenste Oplossing:

Geld terug.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten