Klacht: Vodafone winkel Doetinchem

Gepex op 10 februari 2015 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 10 februari 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Vodafone winkel Doetinchem
Zag daar de nieuwe Samsung galaxy A5. Prijs los toestel 389,00 zowel de witte als de zwarte uitvoering.
Ik geef aan de zwarte te willen hebben wordt gehaald en aangeslagen aan de kassa …..429,00 euro. Ik zeg nee dat klopt niet beide staan voor 389,00 euro op het prijskaartje. Ik zeg dat dit wettelijk verplicht is mij dit toestel voor deze prijs te verkopen.Veel discussie maar medewerkers NIET voor rede vatbaar ( ene Halil ?)
Wordt je daar als een klein kind de winkel uitgestuurd. NOOIT meer Vodafone. Mijn vrouw zegt haar abonnement zsm op … En ik zeg het voort.

Gewenste Oplossing:

Excuus

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vodafone

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vodafone nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie