Mijn Klacht:
Mijn Klacht:
Op 10 Nov j.l.heeft mijn oom zijn abonnement verlengd. omdat ik graag de Note 4 wilde heeft hij deze voor mij online bestelt via de site van Vodafone.
Het bleek een DOA te zijn, daarop heb ik de klantenservice gebeld, advies was, om naar een Vodafone winkel te gaan en de Note daar te reparatie aanbieden.
Op de service-aanmelding heb ik mijn gegevens met mijn zakelijke mobiele nummer opgegeven.
De vriendelijke mevr. Heeft de klachten geconstateerd, een service aanmelding gedaan bij Dynafix, En aangegeven op de service bon dat het om een DAO ging.
Een week later contact opgenomen met de Dynafix mbt status, volgens Dynafix is de Note teruggestuurd naar Vodafone met als status: Naar Stock,
Met advies neemt contact op met klanten service van Vodafone, en hier begon de problemen.
Het was niet mogelijk om de status te vragen.
Konden mij niet verder helpen omdat ik een zakelijke nummer had doorgegeven op service-aanmelding formulier,
Ik snap dat dit enkele dagen kan duren, maar ik wil dus graag de status van mijn bestelling weten. Via online status bekijken lukt ook niet, chatten met de klantenservice lukt niet, bellen via 08000200043 heb ik al dagen achterelkaar gedaan, maar telkens zijn alle medewerkers in gesprek.
Dus ik mijn verhaal doen bij de Vodafone-shop waar ik mijn Note heb aangeboden. Konden ook niets doen.
Moest maar ff direct bellen met zelfde nummer. met de telefoon die in de zaak staat, waar je dus zelf naar de klantenservice terwijl ik in de Vodafone winkel maar even bellen, waar ik in eerste instantie niemand mij kon helpen.
Echt slechte klantenservice zeg!! over 1 simpele vraag, status van mijn reparatie konden ze geen normaal antwoord geven.
Ben ik ff blij met mijn KPN abonnement zeg.
Gewenste Oplossing:
als ik de status weet van mijn reparatie.

