Klacht: Rekeningen gaan vroeger van de rekening af

Trotse-Mama op 27 juli 2014 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 27 juli 2014

Een klant van Vodafone ervaart problemen met de datum waarop zijn rekeningen worden afgeschreven. Na twee jaar op de 21e of 22e van de maand te hebben betaald, wordt het bedrag nu op de 17e afgeschreven, wat leidt tot financiële problemen omdat het geld nog niet binnen is. De klant vindt het onterecht dat Vodafone geen mogelijkheid biedt om de afschrijvingsdatum aan te passen.

Mijn Klacht:

Heb twee jaar vodafone en twee jaar netjes 21e of 22e van de maand eraf . en sinds kort in een keer de 17e elke maand eraf als mijn geld nog niet binnen is . het slaat nergens op . datum veranderen kunnen ze ook niet en ze denken erg makkelijk dat je maar geld achteruit moet leggen . Nou dat wil nogal echt met een minimum inkomen . Ze denken echt nergens bij na . Ik kom elke maand in de problemen en zij moeten nu elke maand langer wachten op hun geld . Kan er zelf niks anders aan doen .

Gewenste Oplossing:

Ik ben pas tevreden als ze de datum kunnen aanpassen zodat ik niet elke maand in de problemen kom door hun .

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vodafone

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vodafone nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie