Klacht: ik kan niet opwaarderen

xxblub op 28 februari 2013 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 16 april 2013
Reactie van het bedrijf:

We hebben de klant een reactie via e-mail gestuurd met daarin een passende oplossing.

Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Opgelost
Datum 28 februari 2013

Een klant van Vodafone ervaart problemen met het opwaarderen van zijn mobiele telefoon. Bij het bellen van het nummer 1200 wordt de verbinding verbroken voordat hij de opwaardeercode kan invoeren. Deze klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Ik kan niet opwaarderen. Als ik 1200 bel wordt de verbinding verbroken voordat ik de opwaardeercode in kan toetsen.

Gewenste Oplossing:

Zo snel mogelijk weer kunnen opwaarderen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Vodafone in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Vodafone een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Vodafone

13 jaren geleden - Beste xxblub, Ik heb je zojuist een reactie gestuurd via e-mail. Met vriendelijke groet, Berny Vodafone, medewerker klachtafhandeling

Vodafone

Heeft op 16 april 2013 om 10:02 geantwoord

Geboden Oplossing:

We hebben de klant een reactie via e-mail gestuurd met daarin een passende oplossing.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie