Klacht: abnormaal hoge telefoonrekening

Anita21 op 18 september 2014 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 18 september 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Mijn telefoonrekening is op onverklaarbare wijze veel te hoog, ik betaal normaal 45 euro, afgelopen maand opeens 187 euro, dit terwijl ze mij na een melding dat ik al 100 euro over mijn data heen was, ze mij een xtra box van 10 euro aanboden, die heb ik geaccepteerd, maar een week later stond mijn verbruik op 187 euro, vreemd toch?!

Gewenste Oplossing:

Als dit wordt uitgezocht en ze mij precies kunnen uitleggen hoe deze belachelijke rekening tot stand is gekomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vodafone

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vodafone nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie