Klacht: Vodafone te duur en onduidelijk over bijkomende kosten

sati02 op 23 september 2012 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 23 oktober 2012
Reactie van het bedrijf:

We hebben de klant een reactie via e-mail gestuurd met daarin een passende oplossing.

Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Opgelost
Datum 23 september 2012

Een klant van Vodafone heeft klachten over de hoge kosten en onduidelijkheid rondom bijkomende abonnementskosten. Na een jaar gebruik van een abonnement voor 25 euro per maand, bleek dat er extra kosten van 7,50 euro per maand voor een Blackberry-abonnement in rekening werden gebracht. Daarnaast is het abonnement zonder duidelijke communicatie verhoogd naar 34,50 euro per maand, wat leidt tot onvrede over de geboden service en kosten.

Mijn Klacht:

Een jaar lang hebben wij al een abonnement bij Vodafone voor 25 euro met daarbij 200 belminuten/sms-jes + data. Bij het afsluiten werd vermeld dat de bijbehorende simkaart gewoon geplaatst kan worden in een willekeurige andere telefoon (incl. Blackberry). Nu het puntje bij paaltje komt wordt er verklaard dat er extra €7,50 moet worden bijbetaald p/m voor een extra Blackberry-abonnement… Daarbij is het abonnement al opgeschroeft zonder de bijbehorende kortingen naar €34,50 p/m, waarbij het abonnement uit zo komen op meer dan €42 p/m voor 200 belminuten-sms’jes en hetzelfde aantal data. Ofwel: nu betaal ik €34,50 p/m voor een service waar ik géén gebruik van kan maken, ofwel binnen mijn abonnement betalen wij letterlijk omgerekend meer dan 0,17 cent p/m! Na telefonisch contact te hebben opgenomen met de klantenservice, en daar letterlijk van het kastje naar de muur (klantenservice-verkoop-klantenservice) te zijn gestuurd, kreeg ik van beide afdelingen te horen dat zij het eens waren dat dit tè duur was, maar zij niets konden betekenen. Sorry Vodafone, maar dit noem ik pure oplichting, en dit is niet de eerste keer dat ik dit hoor.

Gewenste Oplossing:

Korting op het bestaande abonnement, directe ontbinding van het bestaande contract of kosteloos toevoeging van het blackberry-abonnement.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Vodafone in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Vodafone een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Vodafone

13 jaren geleden - Beste sati02, Ik heb je zojuist een reactie gestuurd via e-mail. Met vriendelijke groet, Berny Vodafone, medewerker klachtafhandeling

Vodafone

Heeft op 23 oktober 2012 om 14:54 geantwoord

Geboden Oplossing:

We hebben de klant een reactie via e-mail gestuurd met daarin een passende oplossing.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie