Klacht: vluchtvertraagd doet niets claim 1310168672

awolvetang op 02 juli 2019 over Vlucht-Vertraagd.nl in de categorie Juridisch

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Juridisch
Status Open
Datum 2 juli 2019

Sinds februari 2018 loopt er een claim bij Vlucht-Vertraagd.nl, maar er is sindsdien niets aan gedaan. Ondanks herhaalde beloften dat de zaak snel zou worden opgelost en het geld zou worden overgemaakt, zijn deze beloftes niet nagekomen. Klager wijst ook op de overgang naar een ander bedrijf, Yourse.bv, en het gebrek aan een telefoonnummer voor contact.

Mijn Klacht:

seder feb 2018 een zaak lopend aar sinds feb niets aan gedaan is. Ook na de vele false beloftes dat zaak rond was en dat geld op korte termijn wordt overgedragen zijn niet nagekomen.

Nu zijn ze over naar een ander bedrijf namelijk yourse..bv en er is zelfs geen tel nummer.

Erg slecht bedrijf er zijn namelijk bedrijven die wel een tel hebben en voor de klant staan.

Gewenste Oplossing:

binnen 7 dagen geld op mijn rekening en een excuus

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vlucht-Vertraagd.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vlucht-Vertraagd.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM