Klacht: Geen bestelling ontvangen

czekolaadkaa op 19 november 2020 over VJ Style in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf VJ Style
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 19 november 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb langer dan 2 weken geleden een zwarte pak voor 29.99euro besteld tot nu toe heb ik mijn bestelling niet ontvangen. Als ik het bedrijf bel of ik stuur ze een email reageren ze helemaal niet op mijn berichten!!!!

Gewenste Oplossing:

Ik word wel tevreden als ze tenminste op mijn berichten reageren of als ze de telefoon opnemen. Ik wil of mijn geld terug of mijn bestelling eindelijk thuis hebben, ik heb niet zomaar 30euro betaald voor niks.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over VJ Style

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over VJ Style nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door czekolaadkaa
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM