Klacht: Werkt niet

Essie40 op 17 maart 2018 over videoland in de categorie Digitale TV

videoland klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf videoland
Categorie Digitale TV
Status Open
Datum 17 maart 2018

Een klant heeft problemen met de werking van Videoland, aangezien zij al drie dagen geen beeld kan ontvangen, ondanks dat zij wel geluid hoort. De klant, die gebruikmaakt van een Ziggo mediabox, uit haar onvrede over het feit dat zij niet kan genieten van de dienst waarvoor zij betaalt.

Mijn Klacht:

Ik kan al sinds ik Videoland heb aangeschaft nu drie dagen en betaald al niet kijken omdat het niet werkt. Ik heb ziggo media box. Ik hoor t wel maar heb geen beeld. Daarvoor had ik al eerder weer opgezegd. Maar dacht probeer t weer maar is heel irritant dit en ben echt niet blij. Wil gewoon er gebruik van kunnen maken van t geen waar ik voor betaal. Mvg ester Pleijsier. 3137 va Vlaardingen huisnummer 254 Vlaardingen.

Gewenste Oplossing:

Niet want t werk niet

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM