Klacht: Temptation love or leave

Pokromy 1 op 11 februari 2021 over videoland in de categorie Digitale TV

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf videoland
Categorie Digitale TV
Status Open
Datum 11 februari 2021

Een gebruiker van Videoland heeft aangegeven dat aflevering 13 van de serie "Temptation Love or Leave" nog niet beschikbaar is, terwijl deze volgens de planning sinds de nacht ervoor online zou moeten zijn. De gebruiker is teleurgesteld omdat alleen aflevering 12 te bekijken is en vindt dit niet acceptabel gezien de kosten van het abonnement.

Mijn Klacht:

Ik wil graag aflevering 13 kijken. Deze moet al sinds vannacht te bekijken zijn. Bij mij is tm aflevering 12 te bekijken. Hier betaal ik niet voor vind dit erg slecht.

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik zo snel mogenlijk nu eigelijk al de aflevering kan zien.
Videoland zelf bereikbaar is voor dit soort zaken.
Je makkelijk in en uit kan loggen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over videoland

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over videoland nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Pokromy 1
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM