Klacht: Ondertiteling werkt niet en blijft hangen in die nare reclame

SVeenstra op 25 maart 2022 over videoland in de categorie Digitale TV

videoland klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf videoland
Categorie Digitale TV
Status Open
Datum 25 maart 2022

Een klant van Videoland ervaart regelmatig problemen met de ondertiteling, die vaak niet functioneert. Dit is bijzonder frustrerend omdat zijn zoon, die aan één oor doof is, afhankelijk is van ondertiteling. Daarnaast blijft de ondertiteling hangen tijdens de reclame, wat de kijkervaring verder verstoort en leidt tot overwegingen om het abonnement niet te verlengen.

Mijn Klacht:

Ondertiteling werkt heel vaak niet. Mijn zoon is aan 1oor doof en heeft ondertiteling nodig. Wat vaak niet werkt.
En anders als er reclame tussen door komt blijft hij hangen in deze nare reclame waar jullie 2 keer aan verdienen. 1 keer van het bedrijf en 1 keer van de klant.
Dit is voor mij echt een reden om niet meer te verlengen

Gewenste Oplossing:

Alles naar behoren werkt zoals het hoort

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM