Klacht: Betaald na 10 dagen stop gezet door Videoland

LeefPeet op 11 december 2020 over videoland in de categorie Digitale TV

videoland klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf videoland
Categorie Digitale TV
Status Open
Datum 11 december 2020

Een abonnee heeft op 1 december een abonnement bij Videoland afgesloten, maar ontvangt na 10 dagen een betalingsverzoek. Volgens de abonnee is in de overeenkomst afgesproken dat het abonnement voor een maand geldig is, wat leidt tot verwarring over de kosten.

Mijn Klacht:

Op 1 December een abonnement genomen bij Videoland, na 10 dagen moet ik opeens weer betalen? In de afgesloten deal staat dat het voor een maand is. Hoe kan dit?

Gewenste Oplossing:

Wil waarvoor ik betaald heb. Kijken is al erg irritant omdat de film steeds moet laden. Moet ik elke 10 dagen betalen?

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Reactie van de melder van de klacht LeefPeet

5 jaren geleden - Inmiddels 30 minuten voor niks aan de telefoon gezeten en hangen zomaar op. Beantwoorden de emails niet. Onbetrouwbaar bedrijf. Pas op met het afsluiten van een abonnement.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM