Klacht: verzekering maar verzekerd niet?

Asya113 op 09 april 2019 over Wertgarantie in de categorie Verzekering

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wertgarantie has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Verzekering
Status Open
Datum 9 april 2019

Een klant van Wertgarantie diende een claim in voor een gestolen telefoon, die op 02-04-2019 uit zijn tas werd gestolen in Nijmegen. Na het indienen van een aangifte en het beantwoorden van vragen van de verzekeraar, ontving hij na een week een afwijzing van zijn claim, wat hij als tegenstrijdig beschouwt met de belofte van de verzekering.

Mijn Klacht:

Mijn telefoon is op 02-04-2019 gestolen uit mijn tas in Nijmegen. Ik ben heel mijn weg na gegaan en heb mijn telefoon niet terug gevonden, mijn telefoon heb ik als laatst in mijn handtas gedaan. Ik heb meteen aangifte gedaan van diefstal en heb mijn simkaart gedeactiveerd. Na een paar aparte vragen te beantwoorden op de vragen van Wertgarantie. (de vragen waren meer politie vragen) heb ik na een lange week een melding gekregen dat mijn claim is geweigerd. Nu is de motto van ze Eenvoudig. Goed. Verzekerd. maar daar klopt dus ook niets van.

Gewenste Oplossing:

Ik ben pas tevreden wanneer ik een vergoeding krijg waar ik recht op heb, ik betaal elke maand voor mijn verzekering dus heb recht op een vergoeding.

Mvg.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Wertgarantie

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Wertgarantie nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM