Klacht: Pakketje niet ontvangen

[email protected] op 08 maart 2019 over Veryvoga.nl in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 8 maart 2019

Een klant van Veryvoga.nl heeft een jurkje besteld, maar heeft het pakketje nog niet ontvangen, ondanks de belofte op de website dat het binnen 15 dagen geleverd zou worden. Bij het controleren van de status van het pakket blijkt dat het nog niet verwerkt is.

Mijn Klacht:

Ik had een jurkje besteld, en die heb ik nog niet gekregen, terwijl je het binnen 15 dagen ( wat op de site staat) dat je het binnen moet krijgen. Wanneer je wil kijken hoever je pakketje is staat er dat hij nog niet verwerkt is.

Gewenste Oplossing:

Ik zou heel graag mijn pakketje binnen krijgen en anders wil ik graag mijn geld terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Veryvoga.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Veryvoga.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten