Klacht: Geen retour adres

[email protected] op 22 februari 2021 over Veryvoga.nl in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Status Open
Datum 22 februari 2021

Een klant van Veryvoga.nl heeft moeite om een retouradres te verkrijgen voor drie bestelde jurken, waarvan er slechts twee zijn geleverd. Ondanks herhaalde pogingen om contact op te nemen met het bedrijf, blijft communicatie uit, terwijl de betaling voor de niet-ontvangen jurk via Klarna is gecorrigeerd. De klant beschrijft de situatie als problematisch.

Mijn Klacht:

Ik probeer al een jaar lang een retour adres te krijgen voor de bestelde drie jurken waarvan er maar twee geleverd zijn die niet passen kan niet communiceren met het bedrijf wel een instantie die het bedrag int (klarna) waar ondertussen het bedrag gecorrigeerd is voor de derde jurk die ik nooit ontvangen heb een drama dit bedrijf

Gewenste Oplossing:

Wanner ik het retour adres heb en dat alles netjes is afgehandeld

💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten