Klacht: Verkeerde transitie van abonnement naar prepaid

Naima Achaaoui op 09 november 2015 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 9 november 2015

Vodafone-klant heeft een abonnement van 60 euro per maand gehad en heeft herhaaldelijk te maken gehad met onterechte rekeningen voor internetgebruik. Na het beëindigen van het contract en een verzoek om over te stappen naar prepaid, werd het abonnement onterecht met twee maanden verlengd. Uiteindelijk is het de klant gelukt om het abonnement te stoppen en een formulier in te vullen voor de overstap naar prepaid.

Mijn Klacht:

Sinds twee jaar heb ik een abonnement bij Vodafone afgesloten waarbij ik p.m. 60,- betaalde. Meerder malen heb ik zoals meerdere klanten te maken gehad met spook rekeningen waarbij beweerd werd dat ik over mijn internet bunder heen was. Meerdere malen werd mij uitgelegd dat het echt aan ‘mijn internet gebruik’ ligt!!! Ik heb deze rekeningen netjes betaald zonder hierop in te gaan omdat ik zo snel mogelijk van mijn abonnement af wou zijn. Na het einde van mijn contract en nadat ik aangegeven had ik mijn contract wou stoppen en wenste overste stappen naar prepaid. Ondanks mijn wens werd het contract twee maanden nog verlengd omdat ik dat had ‘aangegeven’!!!!!!!!!!!
Na een poos was het mij eindelijk gelukt om abonnement te stoppen en een formulier in te vullen waarin ik duidelijk aangaf dat ik mijn nummer wil houden.
Ik krijg hier netjes bericht van en dat dit overgezet zal worden per 02-11.
Sinds die dag is mijn nummer verdwenen en aan een andere mevr. Weggegeven. Dit is een vrouw die in Limburg woont en zelf ook van een abonnement overstapte naar prepaid. Mijn nummer is aan haar gegeven en haar nummer aan iemand anders en ik zit met een totaal andere nummer. Sinds een week loop ik zonder nummer rond, en wordt mevr. Lastiggevallen door mijn contacten omdat Vodafone een simpele transitie niet kan voltooien!!!!
Dit heeft voor veel frustratie, woede, irritatie gezorgd. Ik loop al mijn oproepen mis en kan hierdoor niet bellen, gebeld worden en ben ik gedwongen een andere nummer te nemen, dit terwijl ik EXPLICIET vroeg om nummer behoud..
Meerdere malen heb ik contact gehad met de klantenservice en winkelmedewerkers, en al deze keren wordt mij beloofd dat hier iets aan gedaan aan zal worden, tot op heden is er niets aan de situatie veranderd. We gaan nu de tweede week in en ik bel de klantenservice nogmaals, en krijg te horen dat de medewerker amper een case correct heeft opgesteld en opgestuurd! Ik ben dus simpelweg afgewimpeld met den valse belofte en ik maar wachten. Nu wordt mij gevraagd om 5 werkdagen af te wachten waardoor ik weer de derde week inga zonder resultaat. Ik word van het kastje naar het muurtje gestuurd. Ik vind dit zeer onprofessioneel en niet netjes tegenover de klant. Ik heb jaren lang netjes mijn rekening betaald en mij aan het contract gehouden, en wens dit ook van Vodafone. Als er een belofte gemaakt word, kom deze dan ook na. Vodafone moet zijn werknemers opleiding in hete GOED uitvoeren van transities en de klant tegemoet te komen met een oplossing bij dit soort zeer vervelende situaties. Voor mijn werk in de zorg moet ten alle tijden bereikbaar zijn. Door deze grove fout mis ik oproepen van mijn patiënten en kan ik hun niet te woord staan. Ik eis van Vodafone dat zij mijn probleem zo snel mogelijk verhelpen..
Ik heb genoeg gewacht en geduldig geweest, nu wens ik dat zij mij te woord staan over hun onnauwkeurigheid en laks gedrag.
Ik wil uitleg over hoe het zo grof mis kan gaan en waarom het ontzettend lang duurt om een simpele handeling recht te zetten.

Gewenste Oplossing:

Ik zal tevreden zijn wanneer mijn nummer terugkomt en ik hierop bereikbaar ben. Ik wens dat dit zo snel mogelijk gedaan wordt en vlot. Ik zal tevreden zijn met uitleg waarom ik afgewimpeld word door de medewerker met een belofte dat niet nagekomen wordt, een vergoeding voor deze fout dat zij gemaakt hebben en mij een hoop patiënten heeft gekost en problemen op mijn werk. En als laatst wil ik een oprechte verontschuldiging ontvangen.
Ik zal hoe dan ook overstappen naar een andere provider omdat dit gewoon niet kan! Twee jaar loop ik tegen hoge rekeningen aan dat onverklaarbaar zijn om vervolgens met dit te eindigen. Dit is de druppel dat de emmer doet overlopen..
Ik was naar Vodafone gegaan omdat het een hoge reputatie had als den goed provider. Echter blijkt in praktijk dat er heel zaken niet geregeld zijn en ik wordt gewoon niet serieus genomen, terwijl ik dit probleem als zeer vervelend ervaar.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vodafone

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vodafone nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie