Klacht: vergoeding bij vertraging

zaagmo op 21 augustus 2018 over Easyjet in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Easyjet
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 21 augustus 2018

Een reiziger heeft een klacht ingediend tegen Easyjet omdat er geen voucher is verstrekt na een vertraging van meer dan twee uur van vlucht EZY3005, ondanks de belofte op de website. De klacht betreft een situatie met drie passagiers, waaronder een kind.

Mijn Klacht:

volgens site bij vertraging van meer dan 2 uur wordt voucher uitgereikt. is niet gebeurt. vlucht EZY3005 met 3 personen w.o. kind.

Gewenste Oplossing:

antwoord op de vraag waarom dat niet gebeurd is

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Easyjet

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Easyjet nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM