Klacht: Verdwenen Esprit pakket

Margo de Maar - Braafhart op 01 juni 2018 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 1 juni 2018

Een klant heeft op 29 april een pakket van Esprit afgegeven bij de Albert Heijn in Dieren, waar het door een nieuwe medewerkster werd aangenomen. Ondanks het ontvangen van een bevestigingsbon en het gevoel dat alles in orde was, ontving de klant na twee weken geen bevestiging van ontvangst van het pakket.

Mijn Klacht:

Goedemorgen medewerkers van Albert Heijn,

Op 29 april heb ik een pakket van Esprit aangeboden bij de AH in Dieren. Het pakket is hier aangenomen door een nieuw meisje. Ze zei nog; ik ben nieuw hier, maar heb dit net ook gedaan en weet hoe het moet. De collega die haar inwerkte, keek wel even, maar zei (helaas) niks.

Mijn pakket werd in ontvangst genomen en ik kreeg een rood bonnetje ter bevestiging. Toch was mijn gevoel niet goed en heb ik nogmaals gevraagd of het goed was zo. Er zat immers voor ca. € 200 in de doos. Het kwam helemaal in orde. Vervolgens heb ik wat boodschappen gedaan in de winkel en heb ik bij vertrek nog oogcontact gezocht met de medewerkster. Meer voor mijn gevoel. Ze groette mij vriendelijk en ik ben vertrokken.

Helaas had ik na 2 weken nog steeds geen ontvangstbevestiging van de Esprit ontvangen en ben ik gaan bellen.

Bij Esprit was niks binnengekomen. Gebeld naar de AH in Dieren – mijn contactpersoon was hier Sandra Smit, zij heeft mij overigens heel netjes geholpen. Wat blijkt, het nieuwe meisje had mijn pakket nooit aan mogen nemen – AH Dieren neemt alleen pakketten aan van BOL.com – en niet van Esprit.

De vraag is natuurlijk, waar is mijn pakket nu? Het bewijs van inlevering heb ik niet meer, maar ik weet dat het een rood bonnetje is geweest. Als er een rood bonnetje is uitgegeven, betekent dit volgens de AH Dieren dat het pakket naar de reparatie afdeling van BOL.com is gestuurd.

AH Dieren heeft met BOL.com gebeld (schijnen hier een directe ingang te hebben), maar hier kwam niks uit. Ik moest wachten totdat het pakket geretourneerd zou worden aan de AH Dieren. Ik heb een aantal keer contact gehad met Sandra Smit, maar samen kwamen we helaas niet verder. Uiteindelijk bleek dat het pakket, als het gevonden zou worden, niet bij de AH Dieren geretourneerd zou worden, maar bij mij thuis.

Ik heb zelf ook contact gezocht met BOL.com, maar er was niemand die mij verder kon helpen in de zoektocht naar mijn pakket. Doorverbonden worden of navraag doen bij de reparatie afdeling om te vragen of het pakket daar is – lukte niet.

Via de partner van mijn collega, die bij BOL.com werkt, ben ik in contact gekomen met de service manager van BOL.com. Hij heeft een week lang allerlei lijsten nagekeken, maar ook via deze weg is mijn pakket helaas niet gevonden. Waarschijnlijk is mijn pakket vanuit de reparatie afdeling doorgestuurd naar het distributiecentrum van Bol.com (Docdata) en daar is het zoeken naar een speld in een hooiberg.

Inmiddels heb ik de rekeningen aan Esprit moeten betalen en heb ik de hoop dat mijn pakket wordt gevonden opgegeven.

Ik snap uw reactie als u zegt; je had je bonnetje moeten bewaren, maar met dit bonnetje had ik mijn pakket op dit moment ook niet meer kunnen vinden. Daarnaast is het zo dat mijn pakket nooit zoek was geraakt als de nieuwe medewerkster bij AH Dieren juist was geïnformeerd en mij had medegedeeld dat zij geen Esprit pakketten aan mag nemen.

Beetje onaardig gezegd, maar waar het op neer komt, is dat er door toedoen van uw medewerkster bij de AH Dieren een pakket kwijt geraakt is en dat ik met een kostenpost zit van ca. € 200.

Ik wil u graag de rekeningen van Esprit doorsturen en de pin bevestiging van 29 april – zodat u kunt zien dat ik daadwerkelijk in de winkel ben geweest. Mocht u deze willen ontvangen, dan verneem ik dit graag.

Gewenste Oplossing:

Dat is een mooie vraag. Uiteindelijk ben ik tevreden als mijn pakket gevonden wordt en wordt afgeleverd bij Esprit. Ik acht deze kans alleen heel klein, we zijn nu een maand verder.

Ik ga er vanuit dat de AH een passend voorstel doet om deze vervelende situatie samen op te lossen.

Met vriendelijke groet,

Margo Braafhart

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer