Klacht: Veel te hoge kwitantie Airwaybill

Happy Watch op 12 maart 2014 over DHL in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
DHL has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf DHL
Status Open
Datum 12 maart 2014

Een klant van DHL heeft een klacht ingediend over een hoge kwitantie van € 498,78 voor een pakket dat vanuit China is verzonden. Ondanks herhaaldelijk contact met DHL, heeft de klant geen specificatie van de kosten ontvangen en geen terugkoppeling over het dossier. De klant heeft aangegeven dat dit bedrag ongebruikelijk hoog is in vergelijking met eerdere zendingen via andere koeriersdiensten.

Mijn Klacht:

24/02/2014 kwam mijn pakket aan vanuit China. Keurig een factuur erbij van mijn groothandel t.w.v. $ 720,- Echter aan de deur schrokken wij enorm. De Airwaybill bedroeg maar liefst; € 498,78,- Ons bedrijf verscheept vaker goederen vanuit China, voornamelijk met Fedex maar zo een bedrag hebben wij nog nooit betaald voor een pakket als deze.

Gevolg; 4 dagen lang met DHL gebeld en gemaild. Uitkomst: 0. Nog steeds geen specificatie binnen gekregen, niet terug gebeld en niets over mijn dossier gehoord. Welke is: 6872789.

Dit bedrag kunnen ze ook niet specificeren, dus hier waren we al bang voor. Momenteel zijn wij bezig met het programma: Radar. DHL geeft geen enkele reactie.

Airwaybill nr: 4749932655

Gewenste Oplossing:

Als er een specificatie volgt, en een restitutie van het te veel betaalde bedrag.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar DHL over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM