Klacht: lang wachten

Loes zo heet ik op 29 mei 2014 over V&D in de categorie klachtmelden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 11 juni 2014
Reactie van het bedrijf:

Klant ontvang ter excuses een cadeaubon.

Bedrijf V&D
Categorie klachtmelden
Status Opgelost
Datum 29 mei 2014

Een klant heeft op 6 mei drie kwartier gewacht bij V&D in Belmonde om een ruil te doen, omdat er niemand aanwezig was om te helpen. Uiteindelijk werd de klant geholpen door een medewerkster die niet bij de afdeling hoorde. De klant is zeer ontevreden over deze ervaring en hoopt dat dit in de toekomst niet meer voorkomt.

Mijn Klacht:

ik heb drie kwartier staan wachten bij Belmonde om dat er niemand aanwezig was,moest iets ruilen uiteindelijk ben ik geholpen door een Mevr. nadat ze al een paar keer omgeroepen was, die er niet bij hoorde ik vind dit niet kunnen is gebeurd op 6Mei ik ben nog steeds erg boos vind en hoop ook dat dit niet meer gebeurd. Had al eerder een email gestuurd maar denk dat er iets fout is gegaan, voorlopig heb ik genoeg van V&D

Gewenste Oplossing:

Dat iemand aanwezig is

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over V&D

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door V&D in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat V&D een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

V&D

Heeft op 11 juni 2014 om 11:55 geantwoord

Geboden Oplossing:

Klant ontvang ter excuses een cadeaubon.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM