Klacht: Kwaliteitsprobleem bij Under Armour broek na één keer wassen

klager60c48e66 ✓ Verified op 29 oktober 2026 over V&D in de categorie Warenhuizen

V&D klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf V&D
Categorie Warenhuizen
Status Open
Datum 29 oktober 2026

Een klant heeft een Under Armour broek aangeschaft bij V&D, maar na één keer wassen op 30 graden is het logo losgekomen. De klant vindt dit onacceptabel voor een product van deze prijsklasse en verwacht kwaliteit en goede afwerking. Er wordt een verzoek gedaan om een vervangend exemplaar, aangezien de broek pas een week in bezit is.

Mijn Klacht:

Ongeveer een week geleden heb ik bij VD een Under Armour broek besteld. Na slechts één keer wassen op 30 graden is het logo al losgekomen en eraf gevallen. Dit vind ik absoluut niet acceptabel voor een product van dit merk en deze prijsklasse. Bij de aanschaf van een merkproduct verwacht ik kwaliteit en goede afwerking. Het feit dat het logo na één normale wasbeurt al loslaat, wijst op een gebrek aan kwaliteit. Ik heb de broek volgens de normale wasvoorschriften gewassen en verwacht dat een product als dit daar zonder problemen tegen bestand is. Aangezien ik de broek pas een week in huis heb, verwacht ik dan ook een passende oplossing. Mijn voorkeur gaat uit naar een nieuw exemplaar van dezelfde broek, omdat ik ervan uitga dat dit product gewoon aan de verwachtingen mag voldoen. Graag hoor ik op korte termijn hoe VD dit gaat oplossen.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om een vervangend exemplaar van dezelfde broek.

Bericht van Robin van Klacht.nl

16 uur geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over V&D

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM