Klacht: Opgelicht

Alex Guit op 15 mei 2016 over Valuebasket in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 15 mei 2016

Een klant heeft twee maanden geleden een MacBook besteld bij Valuebasket voor bijna €900, maar heeft het product nog steeds niet ontvangen. Ondanks herhaalde pogingen om telefonisch contact op te nemen en e-mails te sturen, heeft de klant geen reactie ontvangen.

Mijn Klacht:

Twee maanden geleden heb ik een MacBook besteld en betaal van bijna €900 en nog steeds niets ontvangen. Heel vaak proberen te bellen en mails gestuurd maar nog geen resultaat.

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik de MacBook ontvang

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Valuebasket

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Valuebasket nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)