Klacht: Geen folders

bertuskoerts op 25 september 2021 over uwfolderverspreiding.nl in de categorie Reclame

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Reclame
Status Open
Datum 25 september 2021

Bertus Koerts meldt dat er al anderhalve maand geen reclamefolders worden ontvangen, ondanks het ontbreken van een sticker op de brievenbus. Hij geeft aan dat hij recht heeft op het ontvangen van reclame.

Mijn Klacht:

Goedemiddag wij hebben al anderhalve maand geen sticker op de brievenbus maar krijgen gewoon geen reclame terwijl we er nu wel recht op hebben mvg bertus koerts herestraat 15 9851AA burum

Gewenste Oplossing:

Alsnog de folders vanaf deze komende tijd

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over uwfolderverspreiding.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over uwfolderverspreiding.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door bertuskoerts
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM