Klacht: Retour geweigerd

Sharonkerff op 05 maart 2018 over Uwantisell.nl in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 5 maart 2018

Een klant van Uwantisell.nl heeft problemen ondervonden met het retourneren van een carnavalspakje dat niet paste. Het bedrijf beweert dat het pakje gewassen is, wat de klant ontkent, en ondanks herhaalde pogingen om dit via e-mail uit te leggen, weigert Uwantisell het retour te accepteren.

Mijn Klacht:

Uwantisell beweerd dat ik het carnavalspakje dat ok had besteld (maar niet paste), heb gewassen. Dit is absoluut niet het geval, want waarom zou je een pakje wassen die niet past?! Heb dit aan hun proberen uit te leggen via mail (aangezien ze niet telefonisch bereikbaar zijn), maar hun zeggen gewoon nee tegen het retour nemen.

Gewenste Oplossing:

Ik wil graag het bedrag kwijtgescholden hebben, heb het namelijk besteld via achteraf betalen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Uwantisell.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Uwantisell.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM