Klacht: Automatisch verlengen van abonnement

Aart1963 op 01 oktober 2013 over Uniblue in de categorie Computerwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Uniblue
Categorie Computerwinkels
Status Open
Datum 1 oktober 2013

Een klant van Uniblue meldt dat zijn abonnement stilzwijgend is verlengd, wat hij niet wenst. Daarnaast ervaart hij hinder doordat Uniblue steeds in beeld verschijnt tijdens het opstarten van zijn computer en is hij ontevreden over de effectiviteit van het beveiligingssysteem.

Mijn Klacht:

M,n abonnement is stilzwijgend verlengt.Ik wil geen verlenging meer.Ook krijg ik steeds Uniblue in beeld tijdens t opstarten van m,n pc.
Daar bij is t een waardeloos beveiligingssysteem.

Gewenste Oplossing:

Er is nog geen oplossing.Ik kan nergens vinden waar ik m,n abonnement kan opzeggen.Dus ik laat t bedrag bij m,n bank storneren.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM