Klacht: Uitgedroogde sinaasappels gekocht

klager01261dd3 op 15 juli 2026 over Lidl in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Lidl
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 15 juli 2026

Een klant heeft sinaasappels gekocht bij Lidl die uitgedroogd bleken te zijn. Dit leidde tot teleurstelling, aangezien de verwachting was dat de sinaasappels vers en smakelijk zouden zijn. De klant heeft nog geen contact opgenomen met de klantenservice, maar vindt het belangrijk om de klacht te melden.

Mijn Klacht:

Ik heb gisteren sinaasappels gekocht bij Lidl, maar helaas bleken deze uitgedroogd te zijn. Dit is teleurstellend, aangezien ik verwachtte verse en smakelijke sinaasappels aan te schaffen. Ik heb nog geen contact gehad met de klantenservice van Lidl, maar ik vind het belangrijk om deze klacht te melden.

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag goede, verse sinaasappels als vervanging willen ontvangen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 uur geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Lidl
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 uur geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Lidl

Alle klachten die gemeld zijn door klager01261dd3
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer