Klacht: werken in het hotel

Ronny Theunis op 23 maart 2023 over Tui in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Tui
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 23 maart 2023

Twee weken voor vertrek naar het Dana Beach hotel in Egypte werd de klager door TUI NL geïnformeerd over werkzaamheden in het hotel die als storend worden ervaren. Hoewel TUI begrip toont voor de wens om om te boeken, wordt er geen financiële tegemoetkoming aangeboden voor de meerprijs van alternatieve hotels, ondanks dat TUI het hotel zelf aanbiedt.

Mijn Klacht:

Twee weken voor vertrek naar Egypte , Dana Beach hotel meldt TUI NL mij dat er werken in het hotel gaan zijn die zeker storend gaan werken.
ze begrijpen als je wil omboeken maar dan moet je zelf maar bijbetalen.
Er zijn nu niet veel hotels meer vrij en ik heb de vraag gesteld om in de meerprijs tussen te komen maar dit wordt geweigerd.
Het is toch TUI NL dat het hotel aanbiedt ?

Gewenste Oplossing:

een financiele tussenkomst

dossier DNKD62

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tui

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tui nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Ronny Theunis
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM