Mijn Klacht:
In maart hebben wij een groepsreis geboekt,”de parels van zuid Italië”
Per toeval zien medereizigers wat wij betaald hebben voor deze reis en merken op dat zij, twee stellen, €400,00 per stel minder betaald hebben. Een stel heeft online geboekt en een ander stel via een reisbureau in Noord Holland.
Toen ik bij mijn reisbureau D-reizen dit aangaf stelde zij dat er vaak vroegboekkorting wordt gegeven. Hoe hilarisch was dit aangezien wijzelf vroeg geboekt hadden en de andere groepsleden veel later.
Ze probeerde het toen weer zo te draaien dat zij er niets mee kon en dat wij maar met Tui contact op moesten nemen. Ik vond dat zij dat moest doen. Ze belde ons later op dat Tui geen actie onderneemt naar ons toe. Wij vinden in deze dus D-reizen niet klantgericht en Tui onbetrouwbaar omdat zij tijdens het aanbod van de reis de condities veranderen en met de prijs gaan goochelen.
We voelen ons echt zwaar gedupeerd met €400,00 en hadden minstens een aanbod in reischeques verwacht.
Betalingskenmerk 2692848430 tnv Klantnr 15444127, fam Boekholt en 4082/10737 van reisbureau de Valk in Grootebroek tnv fam. Entius. Beide echtparen hebben later (juni) geboekt en betaalden €400,00 minder dan wij.
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden als Tui ons een bedrag terugbetaalt van €400,00 of ons een tegoed aan reischeques geeft van dit bedrag. Verder stel ik het zeer op prijs als Tui contact met ons opneemt.


