Klacht: liegen en bedriegen , niet aan afspraak houden, klant aan lot overlaten

[email protected] op 21 juni 2021 over Tui in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Tui
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 21 juni 2021

Een klant heeft een vliegreis geboekt bij TUI en probeert deze te annuleren, maar ondervindt grote moeilijkheden. TUI houdt zich niet aan de afspraken over annuleren en vraagt extra kosten voor omboeken, terwijl op de website wordt gesuggereerd dat annuleren eenvoudig is. Na het afwachten van de situatie tot 17 juni, heeft de klant uiteindelijk besloten om de reis te annuleren en een andere reis te boeken bij een andere maatschappij.

Mijn Klacht:

We hebben een vliegreis geboekt bij TUI, en proberen nu een 3 tal weken te annuleren.
TUI laat dit niet toe, en houd zich niet aan de afspraken. Ze laten op hun site uitschijnen dat omboeken of annuleren makkelijk is als Corona reizen niet toelaat. In werkelijkheid is het een hel als je probeert te annuleren. Telkens vragen ze om meer geld, 100 euro per persoon voor om te boeken.
Als we antwoorden dit niet bij te betalen zeggen ze af te wachten tot 17/06, als het land dan nog Oranje staat, gingen ze de vlucht gratis annuleren omdat ze niet vliegen naar oranje gebieden. Wij hebben tot 17/06 gewacht, en toen we zagen dat de bestemming nog oranje stond, hebben we 7 verblijfplaatsen geannuleerd (rondreis) en een andere reis geboekt naar gele zones (bij een andere maatschappij). 20/06 krijgen we een mail dat de vlucht doorgaat ? We kunnen nog steeds niet annuleren, alleen verzetten mits we voor het eind van de maand beslissen, de voorwaarden zijn : duurdere reizen betaal je bij, goedkopere reizen verlies je een deel van je geld. Op een klacht per Messenger krijg ik dan weer de melding 100 euro per persoon bij te moeten betalen. Telefonisch zijn ze bijna niet te bereiken, in het profiel online kun je niks annuleren of omboeken en per Messenger antwoorden ze om de 3 a 4 dagen.

Gewenste Oplossing:

terug betaling, en zich houden aan de afspraken.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tui

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tui nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door [email protected]
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM