Klacht: in januari was er een januari korting

j.berends op 02 februari 2016 over Tui in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Tui
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 2 februari 2016

Na het boeken van een reis bij Tui in januari, ontdekte de klager dat er een extra korting van 50 euro per persoon beschikbaar was voor boekingen in januari. De klager is van mening dat zij recht hadden op deze korting, aangezien zij in die maand geboekt hebben, en voelt zich misleid door de communicatie van het bedrijf.

Mijn Klacht:

nadat we geboekt hadden kwam deze korting er stond als u in januari boekt dan een extra korting van 50 euro p.p. ,we hadden dus in januari geboekt en dan denk je dat je ook recht heb op deze korting.
denk je dat je met vroeg boeken goedkoop uit ben nee dus.
we vinden dit niet kloppen en daarom deze klacht ,ik heb een foto van de advertentie gemaakt en het staat er duidelijk op in januari en niet vanaf nu.

Gewenste Oplossing:

als dit alsnog opgelost word.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM