Klacht: regelmatig geen bezorging van de krant

ghondebrink op 25 oktober 2023 over Tubantia in de categorie Kranten - Regionaal

Tubantia klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 4.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf Tubantia
Status Open
Datum 25 oktober 2023

Een abonnee van Tubantia ervaart regelmatig problemen met de bezorging van de krant. Hierdoor is hij genoodzaakt om een duurdere krant in het winkelcentrum aan te schaffen, waarvan de extra kosten niet worden vergoed. De abonnee verzoekt het bedrijf om actie te ondernemen en betere service te bieden.

Mijn Klacht:

bij geen bezorging noodgedwongen duurdere krant kopen in het winkelcentumn waarvan de meerdere kosten niet vergoed worden.Gaarna van uw kant actie en hierin service verlenen,Afzender abonnee G Hondebrink hr holststraat 28 hengeko

Gewenste Oplossing:

meer uitbetaling van extra kosten

Beoordeling 4/10 star-2 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM