Klacht: niet nakomen beloften (freelance) journalist Jack Huygens.

Ben van Rangelrooij op 06 maart 2018 over Tubantia in de categorie Kranten - Regionaal

Tubantia klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Tubantia
Status Open
Datum 6 maart 2018

Een klacht is ingediend over een freelance journalist van Tubantia die, ondanks beloften om de privacy te respecteren, foto's heeft gemaakt van een ondergelopen woning waarbij hij het huisnummer niet heeft geblurd. De klager beschrijft de journalist als onbetrouwbaar en wijst ook op andere journalisten van Tubantia die volgens hem niet zorgvuldig omgaan met feiten en hoor/wederhoor. Hierdoor heeft de klager besloten om geen verdere zaken meer met Tubantia te willen hebben.

Mijn Klacht:

Bij een ondergelopen woning door een gesprongen leiding was Jack Huygens ter plaatse in opdracht van Tubantia. Hem gevraagd om de privacy in acht te nemen en liever geen foto’s te maken. Hij beloofde huisnummer te “blurren” en geen straatnaam of personen te tonen/noemen. heeft hij dus toch gedaan ! blijkbaar is hij berucht om zijn onbetrouwbaarheid, want hij werd direct herkend.
Tevens zijn er meerdere onbetrouwbare journalisten bij Tubantia die het niet zo nauw nemen met de waarheid en hoor/wederhoor. een zaak van dichtbij meegemaakt (loopt nog bij justitie) Hij heeft de zaak verloren, alleen moet de claim nog worden afgehandeld. voor mij ook de reden niets meer met Tubantia te maken te hebben.

Gewenste Oplossing:

Alle zaken aankaarten bij justitie en dikke claims eisen totdat dit "beleid" stopt. en tot die tijd geen Tubantia meer kopen of abonnement opzeggen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Reactie van de melder van de klacht

8 jaren geleden - Dat Tubantia niemand (dus ook zijn klanten) niet serieus neemt is in mijn omgeving al algemeen bekend. het is niet voor niets dat er advocaten moeten worden ingeschakeld om "recht" te halen. Het verbaast mij dan ook niet dat Tubantia mijn klacht niet in behandeling wil nemen of fatsoenshalve even reageert. Dus gewoon geen Tubantia meer kopen of abonneren. Het is verder ook niet de vraag of Tabantia failliet gaat, alleen wanneer. Geeft weer wat rust in Twente.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM