Klacht: Lunchvoucher. van fietsroute

Pony op 14 september 2019 over Trekpleister in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Drogisterijen
Status Open
Datum 14 september 2019

Een klant heeft een lunchvoucher van Trekpleister gebruikt bij Bomans in Haarlem, maar de QR-code bleek ongeldig, waardoor de klant de rekening van €48,50 zelf moest betalen. De klant vraagt zich af hoe dit probleem opgelost kan worden, vooral omdat er ook nog andere bonnen zijn aangeschaft die mogelijk niet werken.

Mijn Klacht:

Wij gezellig een dagje fietsen met de lunchvoucher besteed bij Bomans in Haarlem, van te voren gebeld, dus er stond een tafel voor ons klaar (4 pers) doet de QR-code het niet, is ongeldig geeft hij steeds aan.Bij alle 4. Flink balen dus , moesten gewoon de rekening betalen €48,50. Bonnen gekocht bij Trekpleister in Avenhorn. Mijn dochter heeft ook nog twee bonnen van mij gekregen maar nog niet gebruikt maar ben bang dat die het nu ook niet doen. Hoe gaan we dit oplossen? Het heeft mij onderhand veel geld gekost.
Groeten Emmy Vlaar uit Avenhorn

Gewenste Oplossing:

Als de code ‘s het gewoon doen. Zou graag het geld terug willen ontvangen zowel van Bomans als van de bonnen .

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM