Klacht: tablet tom-tec

zooitje12 op 18 oktober 2012 over Tom Tec in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Tom Tec
Status Open
Datum 18 oktober 2012

Een klant heeft herhaaldelijk contact opgenomen met de klantenservice van Tom Tec vanwege problemen met het opladen van zijn tablet. Na het indienen van een klachtenformulier ontving de klant een bevestiging, maar daarna volgde geen verdere communicatie. De klant ervaart hoge kosten door het bellen naar een 0900-nummer en lange wachttijden, en is ontevreden over de geboden oplossingen.

Mijn Klacht:

Heb meerdere malen contact gehad met klantenservice ,omdat mijn tablet niet goed oplaad er werd aangeraden om via een klachtenformulier op internet melding te maken.
Heb ik gedaan krijg een bevestiging terug vervolgens niks meer gehoord.
gekocht in febr 2012 3 maal klanteservice gesproken in aug en 4 sept 27 sept en gebeld en gemaild.
Je moet steeds een 0900 nr bellen kost 15cpm loopt ook lekker op wachttijd is enorm ook doorverwijzing klachtform website ,maar dat werkt dus duidelijk niet

Gewenste Oplossing:

In ieder geval dat ze mijn mailen hoe te werk te gaan om mijn tablet ter reparatie aan te bieden.Mijn klacht behandelen.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)