Klacht: Ruba shag

Donnanoorman op 06 juli 2018 over Tobacco Manufacturing Ootmarsum in de categorie Tabaksbedrijf

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Tabaksbedrijf
Status Open
Datum 6 juli 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik rook al 7 jaar shag van het merk Ruba. Ik merk al een aantal maanden dat er veel lange dikke stukken shag in zitten en dat er erg veel mot over blijft. Ik betaal momenteel bijna 25 euro voor een pak shag van 150 gram. En daarnaast klik ik er sigaretten van en dit is niet te doen met mot..

Gewenste Oplossing:

Ik ben te vreden wanneer er minder mot en takken over blijven. Ik kan nu namelijk 14 van de shag weg gooien...

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tobacco Manufacturing Ootmarsum

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tobacco Manufacturing Ootmarsum nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM