Klacht: Kwaliteit is ver te zoeken

Sandratonnon op 25 juni 2016 over Tobacco Manufacturing Ootmarsum in de categorie Tabaksbedrijf

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 4.0/10 ★★☆☆☆
Categorie Tabaksbedrijf
Status Open
Datum 25 juni 2016

Een klant van Tobacco Manufacturing Ootmarsum ervaart problemen met de kwaliteit van de shag, die al maanden droog is en vol met grote takken zit. Daarnaast merkt de klant op dat het rode lipje verdwenen is en de prijs aanzienlijk is gestegen, wat leidt tot de vraag of het tijd is om over te stappen naar een andere leverancier. De klant verzoekt om een reactie van het bedrijf.

Mijn Klacht:

De shag is zo droog al maanden er zitten flinke boomstammen is dus eerst alles uit pluisen voordat je kan draaien. Het rode lipje is verdwenen de prijs is flink gestegen wat is er aan de hand word het tijd om over te stappen?? Graag eens een reactie van jullie kant

Gewenste Oplossing:

Een tegemoedkomiing zou netjes zijnn

Beoordeling 4/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tobacco Manufacturing Ootmarsum

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tobacco Manufacturing Ootmarsum nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM